Auto Gazownia
ul. Parkowa 24
62- 200 Gniezno
tel. 508-508-322
ikona
Start  |   Kontakt

Dlaczego u nas?

Montażem instalacji gazowych zajmujemy się już od ponad 10 lat. Priorytetowo oferujemy usługi najwyższej jakości. Posiadamy indywidualnie podejście do każdego samochodu. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i w związku z tym montujemy instalacje gazowe różnych producentów, wybrając tę najlepszą zarówno pod względem ceny jak i jakości. Nowoczesne instalacje gazowe LPG to układy bardzo złożone i zaawansowane technologicznie.

Gwarancją udanej konfiguracji samochodu na gaz jest odpowiedni dobór instalacji LPG do konkretnego pojazdu, profesjonalny montaż oraz precyzyjna regulacja, pozwolająca użytkownikowi na oszczędną i bezpieczną eksploatację. Montaż instalacji gazowej wymaga użycia dobrych podzespołów, zaangażowania doświadczonych mechaników i specjalistycznego wyposażenia warsztatu. Pomożemy dokonać odpowiedniego wyboru systemu gazowego LPG, a następnie profesjonalnie zamontujemy go w Państwa samochodzie.

Auto Gazownia posiada zezwolenie wydane przez INSTYTUT TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO dzięki temu i umowom z wieloma firmami z branży gazowej i motoryzacyjnej możemy instalować w samochodach urządzenia takich firm jak: BRC, STAG, AUTRONIC, BEDINI, BIGAS, EMMER, ICOM, BINGO, KOLTEC, LANDI RENZO,KME, AKME, DIEGO, NECAM, PRINS VSI, VALTEK, MATRIX, STAKO, LOVTEC. Posiadamy również bezpośrednie zezwolenie Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej na montaż instalacji gazowych w pojazdach samochodowych.

Udzielamy 2 letniej gwarancji

Samochodowa instalacja gazowa wymaga systematycznej obsługi serwisowej wykonanej przez przeszkolonych serwisantów. Tylko wtedy posiadacie Państwo gwarancję jej niezawodnego działania przez wiele lat. Przegląd należy dokonywać co 10.000 km. lub co najmniej raz do roku – w zależności co wypadnie wcześniej.

Korzystne raty

Oferujemy dogodne formy rozliczeń i rabaty!

 

Jeśli miałeś problem z instalacją gazową przyjedź do nas,

serwisujemy wszystkie, montujemy najlepsze!
 

Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityka Prywatności Cookies